Specjalista SEO Tomasz Wydra

Człowiek Internetu z krwi i kości. Z powodzeniem zajmuję się nim od 1997 roku. Początkowo czysto hobbystycznie – jako twórca strony sprzedającej kartki pocztowe. Już wtedy wiedziałem, że to jest tym, w czym chcę się spełniać.

Latami zbierałem doświadczenie jako przedstawiciel handlowy – ucząc się tym samym kontaktu z klientem i przede wszystkim słuchania swoich klientów, bez tego nie zdobyłbym zaufania. Otwartość na ludzi i chęć podejmowania nowych wyzwań sprawiła, że postanowiłem porzucić swoją „bezpieczną” posadę w korporacji i zacząć pracować na własny rachunek.

Dzięki setkom godzin pracy, zaangażowaniu, poświęceniu i wielu wypitym kawom, szybko było widać pierwsze efekty. Nie wiem jeszcze wszystkiego, ale pozycjonowanie, analityka i obmyślanie odpowiedniej strategii to mój konik. Samo pozycjonowanie dla mnie wiąże się z częstymi zmianami, a co za tym idzie? Wyzwania, którym trzeba sprostać i ja się ich nie boję!

Moją małą dumą jest docenienie przez użytkowników forów Google – w 2014 otrzymałem oficjalnie tytuł Top Contributor, za swoje zasługi – jako pomoc i współtwórca. To właśnie tam udzielam pomocy i służę radom nie tylko właścicielom stron www, ale i użytkownikom Google+.

Marketingiem internetowym i SEO zajmuję się już od 2009 roku – więc widziałem przez ten czas sporo zmian i niejednokrotnie musiałem w błyskawicznym czasie reagować w przypadkach poważnych aktualizacji Google.

Jeżeli Twoja strona dostała bana lub chcesz skutecznie poprawić jej pozycję w Google – nie zwlekaj, napisz do mnie. Przedstawię Ci najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej marki w sieci. Profesjonalna opieka klienta i kompleksowe usługi – od audytu SEO, przez wdrożenia, po kampanie internetowe w Google Adwords i wiele innych.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i tatą 3 dzieci na pełen etat – w wolnych chwilach z zamiłowaniem poświęcam się opiece i ich wychowywaniu – co nie jest łatwe przy takiej gromadce. 😉