Google wykluczyło Twoją stronę z wyników wyszukiwania i nie potrafisz sobie z tym skutecznie poradzić? Nie masz czasu na zapoznawanie się z bieżącymi rekomendacjami wyszukiwarki?

Oferuję pomoc i kompletne wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy przy rozwiązywaniu problemów z widocznością domeny w wyszukiwarce.

Po wstępnym zapoznaniu się z przedmiotem zlecenia, podejmuję się audytu SEO w celu weryfikacji z jakiego rodzaju wykluczeniem mamy do czynienia, sugeruję gotowe rozwiązanie i przystępuję do prac.

Do kogo skierowana jest ta oferta?

Moja oferta jest dla Ciebie, jeśli Twoja strona została całkowicie usunięta z wyników wyszukiwania [ban] lub kiedy jej widoczność została ograniczona częściowo ze względu na nałożenie:

  • filtru algorytmicznego,

  • filtru ręcznego,

  • filtru za tzw. nienaturalne linki przychodzące.

Chętnie współpracuję zarówno z:

  • prywatnymi właścicielami stron internetowych,

  • partnerami strategicznymi,

  • przedstawicielami agencji SEO i/lub SEM,

jak i webmasterami oraz osobami niezwiązanymi bezpośrednio z branżą.

Dlaczego miałbym Ci pomóc?

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży SEO i działam zgodnie z aktualnymi Wskazówkami dla Webmasterów Google.

Swoimi doświadczeniami często dzielę się na forum Google dla Webmasterów, gdzie uzyskałem status Rising Star.

Z powodzeniem pomagam w rozwiązywaniu problemów małych i dużych klientów, a przy tym służę radą na temat działań jakie należy podjąć, aby w przyszłości nie być potencjalnie narażonym na filtr lub ban w Google.

Welcome Stranger! This is an example Text for your fantastic Promo Box! Feel Free to delete it and replace it with your own fancy Message!