spywords.pl nie dla polaków?

spywords_social_largeKrótki wpis o spywords.pl. Dla tych co jeszcze nie wiedzą mam smutną wiadomość. Aktualnie z dużą dozą pewności narzędzie analizy konkurencji na rynek polski nie jest rozwijane. A czy będzie nie wiadomo. Więcej poczytacie na Facebooku w grupie seowcy https://www.facebook.com/groups/seowcy/?fref=nfseowcy

5 replies
 1. Tomasz
  Tomasz http://tomaszboloz.pl

  Wielka szkoda, zapowiadało się tak dobrze. Sam nawet przez krótki okres czasu korzystałem tego narzędzia i w perspektywie czasu coraz bardziej go potrzebowałem, ale jak wiem, że już nie będzie to rozwijane to nie wiem czy jest sens kupowanie dostępu do czegoś co już nie będzie miało sensu.

  Odpowiedz
 2. Foxen
  Foxen http://foxen.pl

  Szczerze to dla jest obojętne, bo i tak korzystam z konkurencji. Chciałem wykupić u nich usługę, ale zdecydowanie za drogo.

  Odpowiedz
 3. solarzmr
  solarzmr http://wr7.pl

  Szkoda. Korzystałem z promocyjnego okresu testowego i myślałem o przedłużeniu na normalny abonament, ale 100 złotych miesięcznie to trochę za dużo. A jak nie będzie aktualizowane to już całkiem szkoda pieniędzy.

  Odpowiedz
 4. Virbonus
  Virbonus http://virbonus.pl

  Też myślałem poważnie o wykupieniu abonamentu ale cena odstrasza, trochę dużo jak na polskie warunki. Jeśli dodatkowo są też przekłamania w aktualizacji a o tym słyszy się już z kilku poważnych źródeł – polska wersja będzie raczej pogrzebana. A szkoda bo potrzeba jest

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *