Polskie narzędzia SEO

Content Marketing

 

Content Marketing is the King. O tym wiedzą wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą jak ten content „robić”. Odpowiedź przynoszą przedstawione tutaj narzędzia. Z ich pomocą dotrzesz z wysokiej jakości treściami do szerokiego grona odbiorców, zdobywając jednocześnie bardzo wartościowe linki. Są to strony i platformy, na których i z pomocą których zdołasz publikować swoje artykuły w najbardziej cenionych miejscach w sieci. Tworzysz w ten sposób samemu sobie opinię eksperta, stając się autorytetem w oczach potencjalnych klientów.

WhitePress

WhitePress - artykuły sponsorowane i eksperckie

WhitePress – artykuły sponsorowane i eksperckie

WhitePress.pl jest liderem wśród narzędzi stosowanych do działań content marketingowych na Polskim rynku. Platforma pośredniczy pomiędzy reklamodawcami, a wydawcami portali internetowych. Umożliwia szybkie i wygodne publikowanie artykułów płatnych oraz eksperckich. Warte uwagi jest to, że WhitePress nie jest tylko skierowane do osób zajmujących się marketingiem internetowym zawodowo. Narzędzie umożliwia samodzielną promocję działalności osobom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

Obecnie za pośrednictwem WhitePress można opublikować artykuły sponsorowane oraz eksperckie na ponad 2080 portalach oraz blogach, a dodatkowo je promować w ramach współpracy z ContentStream. Serwis idealnie wbija się w potrzeby firm oraz osób zajmujących się pozycjonowaniem, public relations oraz content marketingiem.

Link : WhitePress

NextContent

NextContent - artykuły sponsorowane

NextContent – artykuły sponsorowane

Pierwszy polski portal wspomagający publikację artykułów sponsorowanych. W ostatnim czasie przechodzi sporo zmian. Oby wyszło na lepsze

Link: NextCont

WhitePress - artykuły sponsorowane i eksperckie

WhitePress – artykuły sponsorowane i eksperckie

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *