Polskie narzędzia SEO – różne

Optymalizacja stron

Kiepska nawigacja, zła struktura, błędy w kodzie czy nieuzupełnione znaczniki META. Dla niektórych drobnostki, dla internautów i Google elementy dyskwalifikujące stronę na starcie. Zoptymalizuj swoją stronę, dostosowując ją do standardów SEO i wymagań użytkowników. Uczyń ją responsywną i działającą w każdej przeglądarce. Efekty ujrzysz szybciej niż się spodziewasz. Od czego zacząć? Co wymaga szczególnej troski, a co kosmetycznych poprawek? Odpowiedź dadzą programy do optymalizacji stron (bądź takowej analizy).

Seoptimer

seoptimer - optymalizacja stron

seoptimer – optymalizacja stron

Seoptimer to poręczne narzędzie do szybkiej analizy SEO najważniejszych elementów na stronie docelowej. Narzędzie w ciągu sekundy analizuje i wyświetla raport SEO dla dowolnego adresu URL – strony głównej lub dowolnej strony docelowej w serwisie. Dzięki narzędziu Seoptimer szybko wyłapiemy błędy i niedociągnięcia w optymalizacji.

Seoptimer jest całkowicie darmowy i nie zawiera reklam. Można korzystać z niego bezpośrednio na stronie Seoptimer.com lub korzystając z wtyczki do Google Chrome, Firefox oraz Opery. Generowane raporty można także pobrać w formacie PDF.

Link http://www.seoptimer.com/

 

Softy do linkowania i inne automaty

Dodawanie linków do zaplecz, publikowanie treści na forach, a przede wszystkim usprawnienie wielu żmudnych i czasochłonnych czynności związanych nie tylko z seo copywritingiem. Zautomatyzowanie powtarzalnych zadań to gwarancja zachowania ich regularności i zmniejszenia pomyłek. Regularne daty pojawiania się nowych wpisów, aktualizowanie linków czy błyskawiczne generowanie unikalnych treści i publikowanie w locie. To wszystko, a może i wiele więcej mają do zaoferowania poniższe narzędzia.

Seo Bohater

Seo bohater - pół automat do katalogowania

Seo Bohater to jeden z najstarszych polskich narzędzi SEO,  wspomagających proces katalogowania i dodawania wpisów na blogi. Po wypełnieniu kilku pól danych, proces dodawania wpisów do katalogów wymaga tylko kilku kliknięć.

Do Seo Bohatera można dokupić SB Edytor idealny do tworzenia ręcznego lub automatycznego artykułów synonimizowanych.

Program idealnie nadaje się do zarządzanie i ręcznego komentowania blogów.

Link: http://www.cyfropolis.pl/sb4

 

XNEOLINKS

XNEOLINKS.pl

XNEOLINKS.pl

Nie jest to narzędzie polskiej produkcji lecz naszych sąsiadów za wschodu. Ale jest to w pełni przetłumaczone na język polski narzędzie do zdobywania linków przy którym doradzał szerzej znany polskiej branży SEO Max Pan.

Obecnie XMEOLINKSpl to soft  całkowicie adoptowany do rynku polskiego, przetłumaczony a baza do wypełnienia profili zawiera polskie imiona i nazwiska, polskie miasta, polskie ulicy, polskie profesje, polskie hobby i zainteresowania i inne.

Wiele czasu autorzy poświęcili na takie skonfigurowanie wypełnienia wszystkich miejsc w profilu aby ten profil wyglądał na naturalny. Co nie przeszkadza użytkownikowi w razie potrzeby samemu określać płeć użytkownika, urodziny, profesje, miejsce zamieszkania, avatar, zainteresowania i inne.

Jeśli chodzi o profile to jednym kliknięciem myszki można pozyskać tak zwane ” ręczne profile TR/PR” i wcale nie trzeba ich robić ręcznie.

XNEOLINKS to nie jest soft do milionowych blastów ale soft do tworzenia prawie naturalnych linków

Link: XNEOLINKS.pl

 

Publiker

Publiker

Publiker

Publiker to rozbudowany program do pozycjonowania, który służy głównie do wysyłania wpisów do katalogów i precli. Program umożliwia dodawanie wpisów w różnych trybach: automatycznym, półautomatycznym lub ręcznym. Dzięki temu nie tracimy okazji dodania wpisów do katalogów, gdzie nie ma możliwości wysyłki wpisu automatem, a z drugiej strony nie musimy poświęcać czasu na manualne dodawanie tam, gdzie program może to zrobić samodzielnie. Aby mieć możliwość ręcznego dodawania wpisów należy skorzystać z dodatku Publiker Klient dla Windows. Unikalną cechą Publikera jest to, że wszystkie dane pozycjonowanych stron przechowywane są na serwerze (tam gdzie zainstalowany jest program główny, czyli Publiker), dzięki czemu możemy korzystać z Klienta dla Windows z dowolnego komputera, zawsze mieć dostęp do stworzonych projektów i kontynuować pracę ręcznego dodawania wpisów z różnych lokalizacji. Publiker umożliwia również automatyczne dodawanie wpisów do płatnych katalogów – aby rozpocząć wysyłkę do takich katalogów wystarczy doładować swoje konto w systemie PubliKodów np. kwotą 50 zł i skonfigurować projekt w panelu Publikera. Ceny wpisów ustalają właściciele katalogów i są one z przedziału od 1 grosza do 5 złotych za wpis. Wraz z programem dostarczana jest aktualizowana na bieżąco baza katalogów – zarówno tych, do których można dodać wpis automatycznie, ręcznie, czy też tych płatnych PubliKodami. Każdy katalog w bazie ma okresowe aktualizowane takie istotne parametry jak Page Rank, liczba zaindeksowanych stron, liczba zaindeksowanych stron w ostatnim miesiącu, współczynnik Back Links oraz kilka innych związanych z funkcjonowaniem samego katalogu, np. czy katalog jest płatny, itp. Program współpracuje z katalogami i preclami opartymi między innymi o takie skrypty jak WordPress, Otwarty Mini, WebMini, EasyDir, SeoKatalog, Sinooke, MediaWiki, DonMini, PKSI. Dodatkowymi zaletami programu są również automatyczne pingowanie i podlinkowywanie wpisów zamieszczonych w katalogach i preclach, integracja ze znanymi systemami rozpoznawania tokenów (Antigate.com i DeathByCaptcha.eu), automatyczna rejestracja użytkowników tam, gdzie to konieczne (np. w preclach WordPress) czy możliwość tworzenia własnych baz katalogów.

Link: http://www.publiker.pl/

 

SeoLight

SeoLight - pół automat do  katalogowania

SeoLight – pół automat do katalogowania

SeoLight to znany na polskim rynku półautomat do katalogowania stron internetowych. Aplikacja posiada szereg dodatkowych funkcji, które ułatwiają codzienną pracę związaną z SEO. Umożliwia m. in. tworzenie opisów i artykułów z synonimami, generowanie tekstów na podstawie zadanej unikalności, sprawdzanie pozycji stron w Google, wyszukiwanie linków do wpisów, pingowanie, sprawdzanie zaindeksowania i wiele innych. Warto dodać, że program działa natywnie na systemach z rodziny Windows oraz Linux.

Link: http://www.seolight.pl/

 

SuperMini

supermini

supermini

Okienkowy, bardzo szybki program dodający wpisy do katalogów. Wyposażony jest w wielowątkowe (bardzo szybkie) wysyłanie wpisów – nawet 50 wpisów na sekundę. Obsługuje dodawanie zarówno do prywatnych jak i publicznych katalogów: SeoKatalog, PKSI, WebMini, DonMini, EasyDir, Komentarze WordPress.

Link: http://i4a.pl/?p=supermini

 

DonLinkage

DonLinkage

DonLinkage

Znany, najbardziej rozpowszechniony polski automat do katalogowania i preclowania. Rozwijany już od kilku lat, bogaty w funkcje, posiada wiele dodatków takich jak np. monitoring pozycji Google, automatyczny harwester i detektor katalogów. Obsługuje conajmniej kilkanaście skryptów katalogów i precli.
Link:: http://i4a.pl/?p=donlinkage

 

DonPoster

DonPoster

DonPoster

DonPoster jest automatem przeznaczonym na potrzeby SEO. Z DonPoster uzupełnianie, edycja własnego zaplecza SEO nie jest już wielkim wyzwaniem! Co więcej, można łatwo automatyzować inne prace, np. dodawanie domen do panelu klienta (np. w przypadku braku opcji masowego dodawania), katalogowanie, preclowanie, konfiguracja stron, odczytywanie dowolnych danych ze stron (parsery stron) – praktycznie wszystko, co robisz cyklicznie lub hurtowo za pomocą przeglądarki. A to wszystko dzięki możliwości pisania własnych modułów (w oparciu o PHP i dostępne metody). Minusem automatu jest brak wykonywania skryptów JS na stronach (silnik PHP).

Link: http://donposter.i4a.pl/

 

Harvesty

Narzędzia, z którymi zdobędziesz dane SERP (Serch Enigne Results Page) z wyszukiwarki. Poznasz w ten sposób informacje o stronach wyświetlanych w wynikach wyszukiwania, bez konieczności ręcznego wpisywania hasła i analizowania wyników. Dane uzyskane z SERP pozwalają na wykonanie wielu innych, przydatnych czynności – np. monitorować pozycję konkurencji, wprowadzać zmiany w polityce pozycjonowania czy szybko tworzyć własne rankingi najczęściej wyświetlanych stron.

GHarvester

GHarvester to program który umożliwia pobieranie danych z SERP wyszukiwarki za pośrednictwem proxy lub bez. Zastosowany algorytm pobierania danych ma na celu pobieranie jak największej ilości danych z footprint przy relatywnie małym zasobie proxy.

Link: więcej na PiO

UltraSEOMaster

Pierwsze poslkie wielowątkowe narzędzie, które swobodnie mogło zastąpić ScraperBox-a. Aktualnie soft nie jest rozwijany

Link: ultraseomaster.pl

 

Proxy

Zbiór narzędzi do monitorowania działających, najlepszych serwerów proxy i pobierania ich adresów. Niektóre z narzędzi posiadają moduły Api, które mogą być integrowane z własnym oprogramowaniem, znacząco usprawniając wiele SEO czynności. Korzystanie z wielu różnych serwerów proxy, zapewniających anonimowość, pozwala bez ograniczeń harvestować wyszukiwarkę, zawsze uzyskując wiarygodne efekty.

Api_proxy

APi_proxy   Program do harvestowania proxy

APi_proxy Program do harvestowania proxy

Api_proxy prawdopodobnie pierwsza aplikacja umożliwiająca z bardzo dużą prędkością skanowanie serwerów proxy. Do aplikacji podajemy źródła z których może pobierać listy proxy, program pobiera także wszystkie podstrony które znajdowały się na stronie głównej i zbiera listy proxy z podstron. Następnie sprawdza proxy pod względem działania pod google.pl oraz przeprowadza test anonimowości. Dzięki modułowi API możemy stworzyć unikalny link z odpowiednimi parametrami który umożliwi zdalne pobieranie sprawdzonych proxy do naszych aplikacji. Aplikacja ma bardzo dużą wydajność pobierania oraz skanowania serwerów proxy co pokazuje krótki film 100 proxy w około 5 minut (100 dobrych proxy) https://www.youtube.com/watch?v=z8Zf2dGyif4więcej informacji w opisie pod wideo.

Link: http://apiproxy.piersa.pl/

 

Fast Google Proxy Checker

sprawdzanie proxy

sprawdzanie proxy

Fast Google Proxy Checker polskie narzędzie do pobierania i testowania publicznych proxy.

Link. techformator.pl

Skrypty katalogi

Stworzenie własnego lub własnych katalogów stron to bardzo dobry pomysł na zdobycie wielu naturalnych linków. Z pomocą prezentowanych narzędzi w krótkim czasie zbudujecie zróżnicowane i bezbłędne katalogi stron, które następnie w szybki sposób można edytować i personalizować poprzez zmianę wyglądu i administrowanie kategoriami oraz wpisami. Duże zróżnicowanie funkcji, możliwości i przeznaczenia sprawia, że każdy znajdzie coś dla Ciebie, a zbudowanie i urozmaicenie zaplecza SEO stanie się jeszcze wygodniejsze i szybsze, niż można było oczekiwać.

Scruptee

scruptee - skrypt katalogu

scruptee – skrypt katalogu

Scruptee jest nowoczesnym stale rozwijanym skryptem katalogu, którego główną zaletą jest możliwość administrowania wszystkimi posiadanymi katalogami z jednego panelu administracyjnego. Skrypt jest bardzo wygodny w obsłudze posiada m.in. funkcję automatycznej aktualizacji do nowszej wersji(wyłączając aktualizację plików szablonu), możliwość szybkiego tworzenia grup katalogów w których to z kolei można w łatwy sposób „hurtowo” dodać grupy dla wpisów(potocznie grupy multi), możliwość pingowania nowych wpisów i wiele innych ciekawych rozwiązań z którymi można zapoznać się testując wersję demo: demo.scruptee.eu, https://panel.scruptee.eu(login:demo@scruptee.eu, hasło: demo).

Link: http://www.scruptee.eu/

 

Seokatalog

SEOKatalog to jeden z najstarszych skryptów katalogu stron www powstały na bazie bardzo popularnego katalogu otwarty.pl mini. Cały czas rozwijany.

Link: http://www.seokatalogi.pl/

 

Sinooke

Kolejny swego czasu bardzo popularny skrypt katalogu. Oprócz klasycznej opcji katalogu skrypt może być również prostym cms-em. Posiada opcję budowy stron firmowych czy bloga

Link: http://www.sinooke.pl/

 

WP-KAT

WP-Kat to wtyczka do popularnego CMS wordpress, która rozszerza możliwości tego systemu o funkcjonalność katalogu stron.

Link: http://www.wp-kat.net/

 

Pogoda w serpach

Sprawdź co słychać w Google. Czy pojawiły się jakieś znaczące zmiany w wynikach wyszukiwania? Jak się kształtowały informacje poszukiwane przez internautów? Czy najpopularniejsze frazy odnotowały wzrost, czy może spadek poszukiwań? Analiza „zmian pogodowych” z SERP pozwala lepiej ocenić nadchodzące zmiany w zachowaniach internautów. Dzięki temu z wyprzedzeniem wprowadzisz poprawki do swojego modelu pozycjonowania, by być gotowym, kiedy reszta będzie jeszcze zaskoczona zmianą. Narzędzia ułatwiają szybkie dopasowanie do zmieniających się internetowych trendów na świecie i w kraju.

Googletka

Googletka –   czyli monitoring większych lub mniejszych zmian pozycji stron wyszukiwarki wg monitoringu fraz prowadzonych przez system e-weblink.com. Czerwony wykres pokazuje dzienną ilość spadków, zielone słupki dzienne wzrosty pozycji.

Link: e-weblink.com

Serp quake

serp-quake

Narzędzie analizuje wstrząsy w wynikach organicznych google. Codziennie SERP Quake pobiera naturalne wyniki wyszukiwania Google dla ponad 10 000 zapytań, zróżnicowanych pod względem tematyki, liczby wyszukiwań, długości wpisywanej frazy i intencji użytkownika.

Link: http://blog.performancemedia.pl/serp-quake

 Sklepy SEO

Outsourcuj’ swoje SEO zadania, lub kupuj gotowe usług. Napisanie tekstów, zdobywanie linków, klikanie w lubię to i dziesiątki innych zadań, nastawionych z myślą na pozycjonowanie stron. To wszystko można w krótkim czasie zdobyć, bez wkładania jakiegokolwiek wysiłku. Przedstawiamy największe i najpopularniejsze SEO sklepy, mające bardzo zróżnicowaną ofertę. Z pewnością znajdziesz w nich to, czego samodzielne wykonanie zabierało Ci mnóstwo czasu oraz energii. Kupując w sklepach SEO zyskujesz więcej czasu na konstruktywne i przynoszące wyraźny efekt działania.

Proxylive

Proxylive

Proxylive

Nowy sklep udostępniający publiczne listy proxy. Pierwsze uruchomienie sklepu nastąpiło pierwszego marca 2013 roku od tamtej porty działa nie przerwanie do dziś. Od początku sklep cieszył się sporym zainteresowaniem klientów, prawdopodobnie było to spowodowane bardzo konkurencyjnymi cenami w porównaniu do innych sklepów oferujących listy proxy. Co wyróżnia sklep na tle konkurencji to rotacja wszystkich pakietów jest co 30 minut, nie ma żadnych ograniczeń na odpytywanie API.

Link: proxylive.pl

ProxyMarket

ProxyMarket

ProxyMarket

Pierwszy polski sklep  działający nieprzerwanie od stycznia 2012 roku. Na dzień dzisiejszy prawdopodobnie  ProxyMarket udostępnia najlepszej jakości proxy publiczne pod Google, z których korzysta spora część Polskiej branży SEO.

Wiele z wymienionych w tym artykule narzędzi do efektywnego działania potrzebuje proxy, które stanowią swoiste paliwo dla szeregu prowadzonych kampanii SEO/SEM. Im lepsze paliwo tym skuteczniejsze są nasze działania, a najlepsze proxy zatankujesz na ProxyMarket.pl. Jest to serwis dostarczający proxy publiczne pod większość narzędzi i działań z zakresu SEO/SEM.

Link: proxymarket.pl

sklep.kulfika.pl

kuffik

Gdy chcemy zbudować w krótkim czasie bazę skutecznych back linków nie wolno także zapominać o usługach Kulfika, które na rynku funkcjonują już od kilku lat, zaś główną oferowaną usługą są precle. Mimo upływu czasu, od kiedy firma zapoczątkowała swoją działalność, zaplecze nadal jest świetne jakościowo – domeny są zadbane, a teksty są pisane tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie – nie pojawiają się nigdzie indziej. Ich jakość także nie pozostawia dużo do życzenia, szczególnie gdy pod uwagę weźmiemy ich niewielką cenę oraz unikalność. W ofercie znajduje się ok 500 precli, wszystkie posiadające własny PageRank oraz indeksację w Google. Zamówienia można składać poprzez dedykowany sklep internetowy, w którym znajdziemy szereg dodatkowych usług. Spośród nich drugą najbardziej atrakcyjną jest usługa katalogowania. Dzieli się ona na trzy odrębne grupy katalogów – SEOkatalogi Kulfika i dwie grupy WP-Katów. Podobnie jak precle, każdy katalog to wysokiej jakości domeny z własnym PageRank oraz indeksacją w Google, na które trafia wyłącznie unikatowa treść. Obecnie każda grupa to ok 100 katalogów. Można samemu dodawać wpisy kupując sam multikod do grupy lub zamówić katalogowanie wraz z napisaniem tekstów. Jak wspomniałem wcześniej, firma poprzez sklep oferuje także szereg usług dodatkowych, takich jak sprzedaż punktów w SWL-ach lub tworzenie profili TrustRank. Ponadto, na sklepie znajdziemy atrakcyjne pakiety przygotowane z myślą o różnych zapotrzebowaniach klientów, co pozwala na dużą oszczędność, jeśli mamy w planach przeprowadzenie większej kampanii link buildingu.

Link: http://sklep.kulfika.pl/

 

Linkhouse.pl

linkhouse

linkhouse

Linkhouse.pl to jedyny sklep SEO .  który chyba jako pierwszy na rynek wprowadził do oferty coś więcej niż branżowe katalogowanie. Dostępne są pakiety dla wielu branż, m.in. budownictwa, medycyny, fotografii, turystyki, finansów, branża weselna. Dużą zaletą jest też elastyczność przy modyfikacjach w linkowaniu w zależności od tego na jakich linkach zależy nam najbardziej; istnieje także możliwość zamówienia kampanii content marketingowych z wykorzystaniem narzędzi takich jak omawiany wcześniej Whitepress czy NextContent.

Link: linkhouse.pl

SeoSklep24.pl

seosklep24

seosklep24

Jeden z pierwszych polskich seo sklepów działających nieprzerwanie od 2012 roku   oferujących usługi zarówno dla agencji marketingowych, pozycjonerów, jak i prywatnych klientów. Oferta opiera się na katalogowaniu i pozyskiwaniu linków z profili oraz social media. SEOsklep24.pl jako pierwszy na polskim rynku oficjalnie zaczął oferować usługi tworzenia ręcznych, mocnych profili Trust Rank – z tego słynie do dziś, wprowadzając najróżniejsze wariacje profilowe. Prócz usług typowo linkowych, za pośrednictwem sklepu można zamówić audyty SEO, usługę optymalizacji i usługi copywritingu.

Link: seosklep24.pl

 

Seoproxy

seoproxy.pl

seoproxy.pl

Nowy sklep na rynku polskim oferującym kilka pakietów proxy. Ciekawym rozwiązaniem dostępnym w sklepie jest autorski program do samodzielnego wyszukiwania proxy.

Link. seoproxy.pl

Proxygen

Proxygen

Proxygen

Proxygen.pl zawiera bazę kilku milionów publicznych serwerów proxy, generując co 30 sekund średnio 1500 aktywnych proxy dla odpytań w Google i 3500 dla popularnych SEO dodawarek. Bogata i sprawdzona oferta, a także grono zadowolonych klientów sprawiają, że jest to świetny wybór dla pozycjonerów ceniących sobie proxy wysokiej jakości i szybką pomoc techniczną. U podstaw sukcesu systemu Proxygen leżą niskie ceny, dostęp do prywatnego API i ogromna liczba proxy. Jeśli szukasz usług rekomendowanych przez najbardziej wymagających użytkowników, to oferta Proxygen na pewno przypadnie Ci do gustu

Link:proxygen.pl

 

Sklep SiteSEO

sklep siteseo

sklep siteseo

Pierwszy polski sklep SEO, który w 2011 roku rozpoczął działalność na zupełnie innej domenie. Aktualnie po odświeżeniu wyglądu jak i samej oferty skupia się na bazach presell prywatnych. W sprzedaży dostępnych jest 12 grup ogólnotematycznych, 8 pakietów tematycznych oraz 6 zagranicznych. Usługi dostępne są zarówno dla Klientów prywatnych jak i agencji marketingowych, którym przy większych zamówieniach proponowane są rabaty. Obsługa szybko odpisuje na maile i dopasowuje się do potrzeb Klienta.

Link http://sklep.siteseo.pl/

Inne

Wiele przydatnych narzędzi online, z pomocą których zdziałasz naprawdę dużo. Od poprawy tekstów bez użycia lokalnych edytorów, poprzez dostęp do wielu ciekawych statystyk, aż po funkcjonalności, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Kategoria posiada bardzo przydatne narzędzia, pozwalające wychwytywać martwe linki prowadzące do programów afiliacyjnych. Dzięki temu oszczędzisz swój czas na sprawdzaniu w jaki biznes wchodzić, a w który nie. Regularnie będą się tutaj pojawiać kolejne narzędzia, które mogą być bardziej lub mniej przydatne dla wszystkich z branży SEO.

Alestat

alestat

alestat

Alestat to serwis, który codziennie zbiera dane z alexa.com a następnie przedstawia je w ujęciu czasowym z uwzględnieniem podziału na kraje i domeny. Główną zaletą serwisu jest przejrzysta i czytelna forma, która jest zdecydowanie przyjemniejsza dla oka w porównaniu z czystym tekstem. Użytkownik Alestat może swobodnie przeglądać rankingi, sprawdzać szczegółowe informacje o stronie, porównywać ruch stron internetowych, korzystać z wielu opcji wyszukiwania (wyszukiwanie stron m. in. po adresie IP, wg kategirii, nazwy, tytułu czy opisu). Sprawdzaj, śledź, porównuj i bądź zawsze krok przed konkurencją!

Link: http://pl.alestat.com/

Afilomat

AFILOMAT   automatyczny system aktualizacji odnośników

AFILOMAT automatyczny system aktualizacji odnośników

Afilomat to system, który powstał by zapobiec pojawianiu się „martwych linków” na stronach, które promują programy partnerskie. Kampanie różnych produktów i usług pojawiają się i wygasają a webmaster musi nadążać z ich aktualizacją. Afilomat wykonuję to zadanie za użytkownika, sprawdza status linku przed wykonaniem przekierowania a następnie przekierowuje do wybranej sieci afiliacyjnej. W przypadku wielu programów tą sama usługę produkt oferują różne sieci afiliacyjne w różnych stawkach. W Afilomat wprowadza się linki z różnych sieci a system przekierowując klikniecie wybiera zawsze najkorzystniejszą stawkę, gdy nie działa kampania w żadnej z wybranych sieci przekierowuje na zdefiniowaną stronę produktu z linkiem bezpośrednim. Wtedy wprawdzie nie zarabiamy ale czytelnik strony zostaje przekierowany tam gdzie miał trafić, po wznowieniu kampanii system wraca do przekierowań płatnych. Afilomat jest nastawiony głównie pod programy partnerskie gier MMO dla których jest już zdefiniowanych ponad 170 gotowych kampanii oraz do wyboru mamy 13 reklamodawców. Nie ma przeszkód by tworzyć własne kampanie pod programy bankowe, ubezpieczeń lub inne, trzeba wtedy jednak samemu aktualizować stawki kiedy ulegają zmianie. Wymaga to i tak mniej pracy niż ciągła aktualizacja linków na stronie, tym bardziej że stały link z kampanii afilomat możemy wykorzystywać na wielu stronach na raz.
Dodatkowe właściwości systemu to :
– maskowanie linku sieci afiliacyjnej stałym linkiem afilomat,
– szczegółowy podgląd wykonywanych przekierowań z takimi informacjami jak data i godzina przekierowania, źródło z jakiej strony pochodzi ruch, jakim odnośnikiem zostało wykonane przekierowanie, IP użytkownika
– automatyczne porównanie stawek gier MMO z bezobsługową aktualizacją
– w podstawowym koncie otrzymujemy 20 kampanii bez żadnych opłat

Link: http://afilomat.com/

skryptyonline.pl

Narzędzia do pracy z tekstem z poziomu przeglądarki. Znajdziesz tam między innymi narzędzia umożliwiające poprawę interpunkcji w tekście, usuwanie duplikatów z kolumn i wierszy, skrypty do zamiany liter z dużych na małe, usuwanie pustych wierszy, liczenie znaków, zdań. Narzędzie przydaje się zwłaszcza gdy nie pracujemy na własnym komputerze i musimy dokonać drobnych poprawek online z poziomu strony www.

http://skryptyonline.pl

Seomoderator

Aplikacja do moderowania katalogami. Projekt aktualnie zawieszony

Link: http://seomoderator.bluetrain.pl/

 

SEO Rabaty

Publiker

50% zniżki na zakup Publikera. Wejdź w poniższy link a otrzymasz rabat w wysokości 50% na zakup licencji.

Czas ważności oferty: od 5 grudnia do 19 grudnia

Link: publiker.pl

 Suprmini

40% rabatu. Do końca stycznia 2015  przy zamówieniu w pole „Dodatkowe informacje” wystarczy wpisać „WydraBlog” aby otrzymać 40% rabatu od regularnej ceny.

Czas trwania oferty: od 5 grudnia do 31 stycznia 2015

Link:  http://i4a.pl/?p=supermini

DonLinkage

10% zniżki. Do końca stycznia 2014 przy zamówieniu w pole „Dodatkowe informacje” wystarczy wpisać „WydraBlog” aby otrzymać 10% rabatu od ceny regularnej.

Czas trwania oferty: od 5 grudnia do 31 stycznia 2015

Link: http://i4a.pl/?p=donlinkage

DonPoster

12 miesięcy bezpłatnie. Przy zakupie nowej licencji do 31 stycznia 2015 roku w pole „Dodatkowe informacje” wystarczy wpisać „WydraBlog” otrzymasz w sumie 12 miesięcy abonamentu gratis plus 3 miesiące gratis zgodnie z warunkami licencji

Czas trwania oferty: od 5 grudnia do 31 stycznia 2015

Link: http://donposter.i4a.pl/

ProxyMarket

7 dni dłuższy abonament. Załóż konto, opłać wybrany pakiet. Napisz wiadomość przez zakładkę kontakt gdzie w tytule podasz login i hasło wydrawawpl7. A Twój pakiet zostanie przedłuzony o 7 dni.

Czas trwania kupony od 5 grudnia do 31 stycznia 2015

SEO Bohater

10% zniżki na zakup licencji oprogramowania SEO Bohater. Przy zakupie podaj kod seowydra10.

Czas trwania oferty od 5 grudnia do 31 grudnia 2014

Link: http://www.cyfropolis.pl/sb4

 seoproxy.pl

2 razy więcej. Zakup dowolny pakiet seo proxy a drugi taki sam pakiet otrzymasz gratis.

Czas trwania oferty: od 5 grudnia 2014 do 28 luty 2015

link. seoproxy.pl

 Sklep SiteSEO

25% zniżki na całą ofertę sklep Sklep SiteSEO. Aby otrzymać upust należy podczas zamówienia podać kod wydra25rab

Czas ważności oferty: 6.12.2014 do 31.01.2015

Link: http://sklep.siteseo.pl/

2 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *