Polskie narzędzia SEO – monitoring marki

Coca-Cola, Orange czy Levis. To marki znane wszystkim. A jak jest z Twoją marką? Czy występuje w sieci? Czy jest popularna? Jak często wyświetla się jej logo na komputerach użytkowników? W jakich miejscach najczęściej się pojawia? Na te wszystkie pytania będziesz znał odpowiedź dzięki użytkowaniu przedstawionych poniżej narzędzi. Służą one dokładnemu prześwietleniu internetu pod kątem jednej wskazanej marki, generując szczegółowy raport o jej występowaniu. Dzięki temu dowiesz się, w jakiej grupie użytkowników jest najpopularniejsza oraz jak to wykorzystać lub zmienić.

Monitoring marki

Brand24

Brand24 - monitoring internetu

Brand24 – monitoring internetu

Brand24 to lider monitoring Internetu w Polsce.  Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards, konkursu Ekomersy na najlepszą usługę wspierającą relacje z klientami oraz konkursu na najlepszą aplikację mobilną dla firm Mobile Trends Awards

Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 25 000 marek, dla których zebrano już 3 miliardy wzmianek. Wśród klientów są takie marki jak Intel, IKEA, H&M, UPC, NC+, Air France, Raiffeisen Polbank, Vichy, Leroy Merlin, Tauron i wiele wiele innych. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami. Wśród klientów Brand24 znajdują się firmy z USA, Polski, Indonezji, UK, Kanady, Szwajcarii, Włoch, Emiratów Arabskich, Izreala, Indii, Chin i wielu innych

Link : Brand24

 

Sentione

LinkedIn Cover BIGSentiOne pozwala sprawdzić, jaki ślad zostawiają po sobie kampanie promocyjne prowadzone w sieci, a ponadto, oferuje weryfikację aktualnej kondycji marki w sieci w czasie rzeczywistym. Narzędzie jest niezbędne podczas wdrażania nowych produktów, ponieważ daje możliwość poznania sytuacji branży i pozwala zweryfikować to, jak internauci postrzegają konkurencję. Narzędzie daje możliwość identyfikacji potencjalnych zagrożeń kryzysowych oraz w razie konieczności pomaga w zarządzaniu kryzysem, gdy ten już wystąpi. Odpowiednia konfiguracja SentiOne daje także możliwość bezpośredniego pozyskiwania klientów.

SentiOne współpracuje z ponad 750 markami na 9 rynkach europejskich (stan na listopad 2014). SentiOne monitoruje internet w: Polsce, Holandii, Czechach, Rumunii, Estonii, na Węgrzech, Litwie oraz Łotwie i Słowacji. Firma planuje docelowo monitoring wszystkich krajów europejskich. W 2015 swoje usługi rozszerzy na: Niemcy, Austrię, Szwajcarię, Włochy i Belgii, stając się tym samym liderem monitoringu internetu w Europie.

Do grona klientów SentiOne należą miedzy innymi marki takie jak Samsung, Procter&Gamble, NIVEA, Unilever, Allegro, Allianz oraz Orange. Ponadto firma współpracuje z agencjami interaktywnymi, PR i reklamowymi w Polsce i zagranicą.

SentiOne  otrzymało w minionym roku nagrodę Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w konkursie na Innowacyjny Projekt 2014, nagrodę Mikroprzedsiębiorca Roku 2014 w kategorii START oraz wyróżnienie w konkursie Młody Przedsiębiorca Roku 2014

Link : SentiOne

Monitori

monitori monitorowanie internetu

Monitori monitorowanie internetu

Monitori zadebiutowało oficjalnie w sierpniu 2014r i jest tym samym najmłodszym i najprężniej rozwijającym się narzędziem do monitorowania internetu na polskim rynku. W ostatnich 24 mc objęło monitoringiem ponad 3,5 miliardy wypowiedzi, dysponując tym samym największym zasięgiem w Social Mediachonitori

Monitori dostarcza wartościowe dane, dzięki którym klienci mogą budować strategię działań w Internecie i poza nim. Wprowadzenie nowego produktu na rynek, sprawdzenie efektywności uruchomionej kampanii marketingowej czy kompleksowa analiza działań konkurencji. Regularne monitorowanie marki, podtrzymywanie jej wizerunku, szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, a także możliwość wyszukiwania liderów opinii i pozyskiwania nowych klientów, to działania, w których Monitori również jest niezbędne.

Monitori pracuje m.in. dla takich marek jak: Philips, Sony Music , TVN, Żywiec , Fokus i wielu innych

Ponadto firma w swojej ofercie planuje nowe możliwości i rozwiązania, którymi w nowym roku niewątpliwie zaskoczy: monitoring foto, audio i wideo.

Monitori to nie tylko narzędzie, ale też zespół wykwalifikowanych analityków, którzy wspierają swoich klientów podczas codziennego korzystania z systemu. Analitycy, dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, pomagają od strony technicznej podczas pracy z narzędziem oraz przygotowują analizy, które są za każdym razem dopasowane według indywidualnych potrzeb klienta.

Link: http://monitori.pl/

Rabaty

Brand24

2 miesiące bezpłatne po wpisaniu kody „seowydra”. w ofercie pakiet testowy 14 dniowy jest wydłużony o 2 miesiące. Oferta dotyczy nowych klientów.

Czas ważności kupony: bezterminowo

Link: brand24.pl

Sentione

15% zniżki na dowolny pakiet. Załóż bezpłatne konto testowe. Skontaktuj się z p.klaus (at) sentione.pl podając w treści maila user i nazwę kupony „seorabatwydra”. Rabat zostanie przyznany na Twoim koncie.

Czas ważności ofert: od 5 grudnia 2014 do 31 stycznia 2015

Link: sentione.pl

Monitori

 10% zniżki na dowolny pakiet. Załóż konto na Monitori a otrzymasz darmowe konto przez 30 dni z 10 slowami o wartosci 197pln  oraz jednorazową zniżkę w wysokości 10% na dowolnie wybrany pakiet i okres. oferta dotyczcy nowych klientów. Aby otrzymać rabat wpisz kod Seowydra

Czas ważności ofert: od 19 grudnia 2014 do 31 grudnia 2015

Link: https://www.monitori.pl

3 replies
  1. Kamil Bargiel
    Kamil Bargiel http://sentione.pl

    Dziękujemy za uwzględnienie w zestawieniu! PS. Nie wiem na jakiej podstawie konkurencja tytułuje się liderem, nie ujawniając wyników. Według naszej wiedzy to my jesteśmy liderem 😉

    Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *