Polskie narzędzia SEO – Analiza słów kluczowych, analiza widoczności w Google

Analiza słów kluczowych, analiza widoczności w Google

Wybranie właściwych słów kluczowych ma olbrzymie znaczenie dla całego procesu pozycjonowania, oraz dalszych losów strony. W celu znalezienia najlepszych słów kluczowych warto posługiwać się sprawdzonymi narzędziami. Nie tylko sprawdzają one treść strony pod kątem występowania słów kluczowych, ale również analizują ich widoczność w Google. Oznacza to, że wraz z raportem o wyborze zalecanych słów, otrzymamy również wyniki dotyczące ich występowania w wyszukiwarce. To przynajmniej wstępnie pozwoli określić trud związany z pozycjonowaniem na określone słowa.

SEMSTORM

SEMSTORM

Monitoring pozycji i widoczności w Google

Jedyne narzędzie pozwalające skutecznie analizować widoczność polskich domen w Google. SEMSTORM monitoruje aż 16 mln słów kluczowych, faktycznie wyszukiwanych przez polskich internautów. System pokaże Wam frazy, zarówno często wyszukiwane jak i te longtailowe, na które występuje Wasza strona. Ponadto, możecie zobaczyć kto jest waszym największym konkurentem i porównać się z nim dzięki narzędziu analizy konkurentów. To wszystko pozwala zarówno na zaawansowany research słów kluczowych jak i optymalizację istniejących już działań.

Link : SEMSTORM

 

Webpozycja

webpozycja.pl - AnalizaSERP

webpozycja.pl – AnalizaSERP

Webpozycja.pl jako jedna z niewielu może pochwalić się analizą wyników wyszukiwania w Google. Używając systemu webpozycja.pl otrzymujesz tylko najświeższe dane – gwarantuje to codzienna aktualizacja.
Sprawdziliśmy już dla Was ponad 20 000 000 000 pozycji i chcemy, żeby ta liczba systematycznie rosła. Z webpozycja.pl szybko dowiesz się, jaki wzrost pozycji w danym dniu ma konkurencja oraz na jakie frazy jest reklamowana, kto reklamuje się w AdWords dla wybranej frazy i wiele innych. Webpozycja.pl zbiera i udostępnia dla Ciebie wszystkie najważniejsze dane, tak, żebyś miał je zawsze na wyciągnięcie ręki.

Rabaty

SEMSTORM

15% zniżki na dowolny pakiet. Kliknij w poniższy link, wybierz dowolny pakiet wpisz kod wydra15 a otrzymasz 15% zniżki.

Czas ważności oferty: od 5 grudnia do 31 stycznia 2015

Link: semstorm.pl

Webpozycja

10% zniżki. Załóż konto w systemie webpozycja.pl, podaj kupon 10WYDRA20142015 a otrzymasz 10% zniżki przez okres jednego miesiąca na dowolnie wybrany pakiet.

Oferta obowiązuje od 5 grudnia 2014 do 31.01.2015 tylko dla nowych klientów.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *