Podsumowanie testu linkowania i opinia o Linkhouse

Poniżej podsumowanie testu o którym pisałem tutaj http://www.wydra.waw.pl/blog/test-linkowania-pakietem-branzowym-od-seo-sklepu-linkhouse-pl/, celem którego było sprawdzenie skuteczności linkowania zaproponowanego przez sklep Linkhouse dla jednej z moich satelitek i ocena współpracy z nimi.
Dla przypomnienia – linkowanie zostało rozpoczęte 6. stycznia i zostało rozłożone na 30 dni. W pierwotnej wersji podsumowanie planowałem przedstawić pod koniec marca, ale wspólnie z ekipą z Linkhouse uznaliśmy, że – mimo świetnych moim zdaniem rezultatów – warto poczekać, aby pokazać trwałość osiągniętych wyników.

Wyniki testu

 Poniżej pozycje od końca stycznia do 16. Maja z podziałem na miesiące i połączone dla łatwiejszego wglądu w jeden screen:

Pozycje Styczeń

Pozycje Styczeń

Pozycje Luty

Pozycje Luty

Pozycje Marzec

Pozycje Marzec

Pozycje Kwiecień

Pozycje Kwiecień

Pozycje Maj

Pozycje Maj

Pozycje Styczeń-Maj

Produkty wykorzystane w teście:
http://linkhouse.pl/home/44-pakiet-seo-budownictwo.html
http://linkhouse.pl/home/12-50-linkow-pl-do-follow-z-anchorami.html

Łączny koszt – 630 brutto. W komentarzach pod poprzednim artykułem pojawił się zarzut, że to dużo. Jak do tej pory, jest to cena za 7 fraz w Top10 na okres 4 miesięcy (poza pojedynczymi dniami w przypadku jednej frazy; z większością fraz na 1. i 2. pozycji). Każdy musi odpowiedzieć sam na pytanie czy to dużo czy nie, ale w tym przypadku linkowanie było opłacalne i dla mnie i dla klienta (i to już w momencie gdy pisałem podsumowanie 20. Lutego 2015).

Opinia o Linkhouse.pl

Tyle w kwestiiwyników – ostatecznie to pozycjoner wybiera linki jakich potrzebuje i on ponosi odpowiedzialność za wyniki, rolą sklepu SEO jest doradzenie (w razie potrzeby) i sprawna realizacja zamówionych usług. Ważne dla mnie kwestie to też komunikacja i terminowość – pod każdym z tych względów Linkhouse otrzymuje ode mnie najwyższą notę i mogę spokojnie polecić ich usługi.
Produkty z których skorzystałem to standardowe elementy oferty, ale z tego co wiem nie ma problemu z elastycznością i przygotowaniem dedykowanych rozwiązań pod konkretnego klienta.

Kod rabatowy

Dla czytelników bloga przygotowany został kod rabatowy na wszystkie branżowe Pakiety SEO  http://linkhouse.pl/35-branzowe-pakiety-seo (poza pakietami katalogowania), który obniża ich cenę o 10%.
Kod: WYDRASEO10 (ważny do 31.07.2015)

13 replies
 1. mirek
  mirek http://www.samochodyluksusowe.com.pl

  Dzięki za test, aktualnie jest ich coraz mniej na blogach seo. Czy ze stroną było coś jeszcze robione poza tymi dwoma pakietami? W sensie linkowania 🙂 Efekty są całkiem całkiem, chyba czas na wypróbowanie tej oferty.

  Odpowiedz
  • Tomasz Wydra
   Tomasz Wydra

   Kolejny awatar ktory sowim imieniem i nazwiskiem nie potrafi się podpisać. Może jakiś proof, bo za pomówienia w PL jest odpowiedni paragraf?

   Odpowiedz
 2. Marcin Marć
  Marcin Marć http://promotraffic.pl

  Wg Ciebie większe znaczenie na poprawę pozycji miał rodzaj anchor-textu czy miejscówka (odpowiednia tematyczność)?

  Odpowiedz
 3. widzialni
  widzialni http://www.widzialni.pl/

  Jak oceniasz jakoś samych linków? Czy linki z for grożą szybkim usunięciem (świeże profile bez postów), czy same fora są jakieś sensowne?

  Odpowiedz
  • Michał Chlewiński
   Michał Chlewiński http://linkhouse.pl

   Zapraszam do kontaktu mailowego sklep@linkhouse.pl, podeślemy próbki do samodzielnej oceny. Co do trwałości linków dajemy 30-dniową gwarancję (jeśli link zostanie usunięty w tym czasie zastępujemy nowym) – jeśli wytrzyma miesiąc, zostaje już zwykle na stałe.

   Odpowiedz
 4. Dawid Ziółkowski
  Dawid Ziółkowski http://dawidziolkowski.pl

  Witam, interesująca propozycja. Ale czy kod rabatowy jest aktualny? Napisałeś „ważny do 31.07.2015”. Chciałem dziś skorzystać z pakietu branżowego w LinkHouse i niestety otrzymuje komunikat „Ten kupon rabatowy stracił swoją ważność”.

  Odpowiedz
 5. Piotrek
  Piotrek http://piklo.pl

  A były to frazy ogólne czy typowe do longtaila ? Obecnie przygotowuję się do pozycjonowania około 350 fraz (konkurencja mała-średnia) jak myślisz wystarczy ten pakiet ?

  Odpowiedz

Trackbacks & Pingbacks

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *