Jak stworzyć zaplecze SEO? – Darmowy poradnik dla każdego

darmowyebook2

Zaplecze SEO

to obecnie fundament prowadzonych działań pozycjonerskich. Sklepy internetowe, strony firmowe, blogi – każdy rodzaj promowanej witryny powinien mieć własne zaplecze, które będzie w pełni przekazywało moc linkową, jednocześnie dbając o jakość i kierując ruch użytkowników na stronę pozycjonowaną. Dziś zaplecze SEO to nie generowane automatycznie strony, bez wartości merytorycznej dla użytkownika. To w pełni funkcjonalne blogi, portale, katalogi i fora internetowe. Tylko takie zaplecze przyniesie oczekiwany rezultat, czyli stanie się solidnym fundamentem promowanej witryny głównej (docelowej).

Jak stworzyć takie wartościowe zaplecze,

które zagwarantuję bezpieczeństwo promocji internetowej, jednocześnie dając pewne podłoże linkowe dla promowanej strony? O tym traktuje prezentowany darmowy poradnik, który został stworzony po to, aby pokazać wszystkie niuanse tworzenia zaplecza SEO, dać materiał do przemyśleń, podsunąć pomysły, gotowe rozwiązania oraz na podstawie przeprowadzonych case study pokazać, że dobre zaplecze SEO broni się samo, gwarantując wysokie pozycje dla strony promowanej.

wpseoObszerny poradnik, który porusza zagadnienia strategii tworzenia zaplecza SEO, stawia przed czytelnikiem konkretne pytania, po czym podsuwa odpowiedzi i daje gotowe rozwiązania. W poradniku opisano wiele typów zaplecza SEO, wiele pomocnych technologii, które ułatwią budowę wartościowych stron zapleczowych (przykłady sprawdzonych podwykonawców, przetestowanych serwerów hostingowych lub innych usługodawców). Nie zapomniano także o obszernym case study, który potwierdza stawiane przez twórców poradnika tezy i dowodzi skuteczności budowania zaplecza SEO.

Ten wartościowy, darmowy e-book w formie poradnika znajduje się na stronie ebook.seoway.pl. Wystarczy kilka sekund, aby stać się jego posiadaczem. Zapraszamy do zapoznania się z lekturą i do korzystania z porad specjalistów, którzy od lat zajmują się tworzeniem wartościowego zaplecza dla prowadzonych projektów SEO.

3 replies
 1. decent
  decent

  Coś tam można wyłuskać z tego ebooka, ale nie wiem ja zapanować nad 900 WordPressami :):) to już taki mały kombajn się robi i raczej poradnik dla kogoś kto zajmuje się tylko SEŁowaniem. Dzieki

  Odpowiedz
 2. YouPromo
  YouPromo http://szczytuje.pl

  Przejrzałem poradnik i wygląda fajnie dla początkujących. Na pewno warto go przeczytać. Profesjonalne wykonanie.

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *