Google poda Ci rękę czyli dodatkowe informacje w negatywnej odpowiedzi na RR

W dniu dzisiejszym Karolina Kruszyńska poinformowała na Twiterze, że w negatywnych odpowiedziach na naszą prośbę w przypadku wysłania prośby o zdjęcie filtra webmaster będzie od SQT otrzymywał dodatkowe informacje a nie tylko suche fakty jak dotychczas.

 


Cieszą dwie sprawy w tym momencie więcej szczegółów od google w przypadku odrzucenia prośby oraz coraz częstsze informacje od Karoliny w mediach społecznościowych dotyczących polskiego Google.

Informacja którą będziemy otrzymywali na pewno będzie bardzo pomocna ale ta informacja jak i przykłady nienaturalnych linków powinny być wysłane przez SQT w momencie nałożenia na stronę kary ręcznej.

3 replies
 1. Paweł Rabinek
  Paweł Rabinek http://www.redseo.pl/

  Bardzo dobrze, że poprawia się komunikacja Webmaster-Google. Jestem ciekaw co będą zawierać takie notki, na razie jeszcze takiej nie otrzymałem 🙂

  Odpowiedz
 2. kmietek
  kmietek

  Na pewno mnóstwo przydatnych i rzeczowych informacji. Pewnie zwiększyli zatrudnienie dwukrotnie tylko po to żeby przekazywać takie informacje…

  Odpowiedz
 3. Stiepanowna
  Stiepanowna http://www.dziennikarsko.com.pl/

  Dobra decyzja – powinna zaoszczędzić czas webmastera i umożliwić bardziej efektywne zmiany na stronie (w zależności od tego, na ile przesłane wytyczne odn. zmian będą szczegółowe).

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *