aktulizacja-bez-polskiej-wersko

Czy można bezpiecznie przeprowadzić aktualizację wordpressa do 3.5.1

Aktualizacja wordpressParę dni temu pokazała  się nowa wersja wordpress o numerze 3.5.1.  w wersji angielskiej. Od tamtej pory nie pokazała się aktualizacja  wersji polskiejW związki z tym, że wersja wordpress 3.5.1 zawiera tylko i wyłącznie poprawki bezpieczeństwa ( a to jest najważniejsze ) można śmiało przeprowadzić aktualizację korzystając z dostępnej wersji angielskiej.

Jak widać na powyższym obrazku całe menu nawigacyjne w panelu administratora nie uległo zmianie

Najważniejsze poprawki dostępne są pod adresem http://codex.wordpress.org/Version_3.5.1#List_of_Files_Revised

5 replies
 1. Kuba Mikita
  Kuba Mikita http://www.wpart.pl

  Ja zainstalowałem od razu tą aktualizację nawet nie zwracając uwagi, czy jest en czy pl. I po aktualizacji nie znalazłem, żadnej nieprzetłumaczonej frazy w panelu

  Odpowiedz
  • Tomasz Wydra
   Tomasz Wydra

   Nie które aktualizacje powodują podmianę wersji językowej. Dlatego warto zapoznać się co dana aktualizacja zmienia

   Odpowiedz
 2. kmlody84
  kmlody84

  Chyba tylko raz mi się zdarzyło, że aktualizacja WP cos mi wysypała na blogu. I to tylko dlatego, że miałem dziedziczony szablon i coś się w css pozmieniało.
  Raz czy dwa się zdarzyły problemy z wtyczkami. Ale generalnie to jest fantastyczne w WP, że tak łatwo się aktualizuje, w przeciwieństwie do Joomli chociażby (chociaż od 2.5 już jest lepiej).

  Odpowiedz
 3. Adrian Sosnowski
  Adrian Sosnowski http://progrupa.webd.pl

  Kiedyś w dawnych czasach gdy na WordPressie znałem się tyle co nic, kliknąłem nieświadomy w „aktualizuj” i straciłem całego bloga. Jak można się domyślić byłem zrozpaczony 😉 I Dzisiaj pomimo, że WP nie ma już przede mną żadnych tajemnic, to jednak polecałbym robić kopię bazy i plików.

  Po godzinach zajmuje się również usuwaniem awarii na WP i większość takich zleceń, to właśnie przywracanie bloga do życia po tych „nieszczęsnych” aktualizacjach.

  Pozdrawiam
  Adrian Sosnowski

  Odpowiedz
 4. Denis
  Denis http://vdream.pl

  Od lat korzystam z WordPressa, a od dłuższego czasu już w opcji automatycznej aktualizacji. Jeszcze nigdy się na tym nie przejechałem. Genialna sprawa :). Wersja 3.5.1 również nie przyniosła problemów.

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *